BRAUKŠANA IZDODAS UZREIZ. PUNKTS.

Iekārta, kas piešķir brīvību un pašpārliecinātību

(līdzsvara ritenis ar neierobežotām iespējām)

IEPĒRCIES TAGAD

Strider®
14x Sport

Strider 14x Balance Bike
Strider 14x Easy-Ride Pedal Kit

STRIDER ZINĀTNE

Koncentrēšanās uz pamatiem

14x ir līdzsvara ritenis ar ideāli izvietotiem kāju balstiem, kas palīdz gan tādiem bērniem, kuri nekad iepriekš nav braukuši ar riteni, gan tādiem, kas ir pieredzējuši Strider braucēji, kļūt pašpārliecinātiem un noturēt līdzsvaru uz lielāka riteņa. Zemais riteņa augstums ir izstrādāts Tava mazuļa drošībai un pašpārliecinātībai, tas palīdzēs bērnam izaugt par stipru pedāļu mīšanas ekspertu.

STRIDER ZINĀTNE

Visapbrīnojamākais līdzsvara ritenis

Mūsu riteņu dizains līdzinās superautomašīnu dizainam. Mēs novietojam smaguma centru pēc iespējas zemāk, lai panāktu optimālu līkumu izbraukšanu un līdzsvaru (bet galvenokārt, lai nodrošinātu drošību). Runājot par pielāgojamību! Tavs bērns droši vien aug tik ātri, dažreiz šķiet, ka Tu paspēj tikai pamirkšķināt acis un viņš jau atkal ir paaudzies. Tādēļ superzinātnieki un superinženieri mūsu slepenajā Strider laboratorijā radīja 14x īpaši pielāgojamu...lai tas vienmēr perfekti derētu Tavai mazajai atvasei.

Vecuma grupa: 3 gadi – 7 gadi

Viens ritenis, tūkstošiem atmiņu

Ja Tavs mazais dubultnieks aug ātrāk nekā sēnes pēc lietus, regulējamais sēdeklis un stūres rokturi nozīmē, ka 14x derēs ilgāk. 14x ne tikai palīdz jauniem un pieredzējušiem riteņbraucējiem, bet tas arī ir lielisks veids, kā Tavam bērnam sākt apgūt avansētākas iemaņas. Sagatavo savu fotoaparātu – Tu gribēsi iemūžināt un dalīties ar sava mazā varoņa sasniegumiem.

STRIDER ZINĀTNE

Bet, pagaidi, tas vēl nav viss

Sava velosipēda vai motocikla uzlabošana tā īpašniekam var sagādāt īpašu prieku. Tā modernizēšana. Tā pielāgošana. Izstrādāt līdzsvara riteņa uzlabojumus nav viegli, bet mēs to esam padarījuši pēc iespējas vienkāršu. Gudri izstrādātais Easy-Ride pedāļu pārveidošanas komplekts ir optimāls stiprinājums, kas padara šo riteni par kaut ko vairāk, nekā vienkārši kopā saliktas detaļas. Tā uzstādīšana ir vieglāka par vieglu (mēs pat esam pievienojuši uzgriežņa atslēgu, ar ko ieskrūvēt vienīgo skrūvi), un noteikti padarīs Tevi par stilīgāko vecāku rajonā.

Labākais ritenis, uz kura mācīties noturēt līdzsvaru un mīt pedāļus

STRIDER 14X SPORT

Strider 14x Sport, tāpat kā citi mūsu riteņi, no sākuma ir līdzsvara ritenis. BET, kad tavs mazais ziķeris ir gatavs mīt pedāļus, vienkārši pievieno Easy-Ride pedāļu pārveidošanas komplektu un VOILA! Easy-Ride pedāļu pārveidošanas komplekts pārveido 14x visērtāk regulējamā, visneatkārtojamākajā pedāļu mīšanas pieredzē, kādu Tavs bērns vien var vēlēties.

01
02
03

14X SPORT

Tērauda rāmis

5.7 kg

Iebūvēti kāju balsti

Strider Custom Handlebar with Strider Custom Grips

14” x 1.75” All-Purpose Tires

Pilnībā regulējams ar viegli regulējamām spailēm