w

h

s

Strider 12 Pro 2-in-1 Rocking Bike

0 - 18 mēneši, 18 mēneši - 5 gadi

349.98

Piegāde: 2-5 darba dienas

Riteņa izmērs

12"

Clear

DAUDZUMS

Šūpošanās bāze nav noliktavā, mēs paziņosim, kad tās atkal būs pieejama.

Ar pievienotu Strider šūpošanas bāzi, šis produkts ir paredzēts 6-18 mēnešu veciem bērniem. Strider 12 ” līdzsvara velosipēds, kas ir atdalīts no šūpošanas bāzes, ir paredzēts bērniem no 18 mēnešiem līdz 5 gadu vecumam.

Mazulīši visā pasaulē plaukšķina savas mazās, tuklās rociņas, priecājoties par faktu, ka arī viņi tagad var braukt – vai spēlēties – ar riteni. Tiklīdz kā Tavs mazulis sāk rāpot, viņš ir gatavs pētīt jaunu pasauli, pat naplānojot neapstāsies pat līdz gulētiešanas laikam. Strider
PRO 2-in-1 ir vislabākais veids, kā iemācīt līdzsvaru un kā uzlabot veiklību, kognitīvās spējas, telpisko izpratni (jā, bērnu riteņu ražotāji pilnīgi noteikti zina, ko nozīmē visi šie jēdzieni). Vēl bez ēšanas, gulēšanas un
autiņbiksīšu pietaisīšanas, viena no visforšākajām lietām, ko
bērni dara, ir veido saiknes – ar vecākiem, ar ģimenes
locekļiem un ar rotaļlietām. Strider Baby Bundle palīdz tavam cukurzirnītim izveidot saikni ar savu pirmo riteni, pirms tas vēl tiek izvests lielajā pasaulē uz mājas pagalmā asfaltu ka pirmais transports. Šūpojošā pamatne droši notur Strider Sport riteni savā vietā, kamēr Tavs mazulis burtiski aulekšo kā zirga mugurā. Ar laiku viņš aulekšos ar tādu spēku, ka Tev šķitīs, ka tūlīt tūlīt viņš pacelsies stratosfērā. Neuztraucies, mēs esam atvienojuši raķešu dzinējus. Mazulis darbina sevi pats. Kad tavs aktīvais mazulis apguvis šūpošanos un ir gatavs kāpt uz riteņiem, vienkārši atvieno riteni no pamatnes.  12 Pro perfekts ritenis, kas vadīs tavu mazuli no pirmā bēbīšu soļu speršanas līdz lieliem, spēcīgiem soļiem uz līdzsvara riteņa, un tev pat nebūs jāmeklē savus darbarīkus (sēdeklis un stūres rokturi regulējami bez rīkiem, riepas nekad nav jāpumpē). Mēs pat esam pievienojuši mīkstu, polsterētu sēdekli un papildus garo sēdekļa stuti, lai tavs bērns Strider riteni varētu izmantot ilgāk. Strider Sport sēdekļa augstums ir 30-48 cm, tas ir piemērots bērniem ar kājas iekšpuses mērījumu 30-51 cm.

 12 Pro ir īpaši augstas kvalitātes ritenis, kas domāts
mazajiem ātrum mīļiem, kuriem vajag sajust vēju uz sejas un
brīvību, kas aizsniedzama ar roku, jo pat pilnas autiņbiksītes
nespēs viņus apturēt.

BRĪDINĀJUMS! AIZRĪŠANĀS RISKS – Neļaujiet bērniem kost velosipēda sēdeklīti vai citus mīkstus materiālus, jo var atdalīties nelielas daļiņas. Lai izvairītos no smagiem savainojumiem vai nāves, bērniem līdz 2 gadu vecumam nepieciešama pastāvīga pieaugušo uzraudzība.

Kurš velosipēds der vislabāk?

1Rāmis

Alumīnija rāmis
Samontēta riteņa svars: 2.5 kg
Montēšanai nav nepieciešami rīki
Pilnībā regulējams ar viegli regulējamām spailēm
Maks. braucēja svars: 27 kg

2Stūres rokturi

Stūres augstums: 46 - 56 cm
Mini satvēruma stūre ar drošības spilventiņu

3Sēdeklis

Sēdekļa augstums: 28 - 48 cm
Iekļauts viens ergonomiski polsterēts sēdeklis
Iekļautas standarta un XL sēdekļa stutes

4Riteņi

Īpaši viegla lējuma riteņi ar gultņiem slēgtā kārtridžā, kam nav nepieciešama nekāda regulāra apkope un nepumpējamas putu gumijas 12 collu riepas

5Kāju balsts

Iebūvēti kāju balsti

6Rocking bike

Alumīnija rāmis
Iebūvēti kāju balsti
Montēšanai nav nepieciešami rīki
Iekļauta XL sēdekļa stute
12 collu putu gumijas riepas, kurām nav nepieciešama nekāda apkope
Pilnībā regulējams ar viegli regulējamām spailēm
Iekļauta šūpojošā pamatne UN Strider 12 PRO ritenis
Viegli samontējams
Visiem laika apstākļiem, izturīga plastmasas konstrukcija
Gumijas paliktņi grīdas aizsardzībai
Maksimālais braucēja svars: 18 kg
Pieejamās krāsas: Melns

jooksuratta suurused

Kas ir Strider ritenis?

Tas ir tikai pats stilīgākais līdzsvara ritenis, kāds vien nopērkams mazuļiem! Strider riteņi ir būvēti tā, lai tie iemācītu mazuļiem vispirms noturēt līdzsvaru. Strider līdzsvara ritenis dod mazulim, kurš nesen iemācījies staigāt, pārliecību par sevi. Ja Tavs bērns māk staigāt, viņš var arī braukt ar Strider!

Kādu modeli vislabāk iegādāties?

Tas ir labs jautājums. Ir tik daudz variantu! Mēs piedāvājam vairākus modeļus bērniem vecumā no 6 mēnešiem līdz 7 gadiem:

12 Sport 2-in-1 šūpuļritenis - paredzēts mazuļiem, kuriem nepieciešama jautrība un brīvība. Šis ir lielisks veids, kā iepazīstināt savu bērnu ar riteni. (6 mēneši – 5 gadi)

12 Pro 2-in-1 šūpuļritenis – alumīnija rāmis kombinācijā ar šūpošanos. Perfekts topošajiem sacensību braucējiem un augstas veiktspējas faniem. (6 mēneši – 5 gadi)

12 Classic – neļauj tā vienkāršībai Tevi apmuļķot. Strider Classic ir prasmes veicinošs, pārliecību veicinošs, budžetam draudzīgs modelis. (Vecums: 18 mēneši līdz 3 gadi)

12 Sport – vai Tu meklē vairāk opciju, nekā iespējams saskaitīt? Iepazīsties ar riteni, kas satricināja pasauli. Ne bez iemesla šis ir mūsu populārākais modelis. (Vecums: 18 mēneši līdz 5 gadi)

12 Pro – veiktspēja un pilnība šajā Pro alumīnija rāmī. Šis ir mūsu izsmalcinātākais modelis, un tas ir gatavs piedalīties sacensībās tikko kā tiek izsaiņots no iepakojuma. (Vecums: 18 mēneši līdz 5 gadi)

14x Sport – tūlītēji panākumi braukšanā? Pie tā arī ir piestrādāts. 14x sākumā var tikt lietots kā līdzsvara ritenis. Pēc tam, ar nelielu Easy-Ride pedāļu pārveidošanas komplekta palīdzību, var tikt pārveidots par bērna pirmo pedāļu riteni. Šis ir vislabākais ritenis bērniem, kas vēlas pāriet uz pedāļiem. (Vecums 3 gadi līdz 7 gadi)

Kādu izmēru man izvēlēties?

Pieejami 12, 14, 16 un 20 collu Strider riteņu modeļi (cipars ir riteņa diametrs collās). Vislabākais veids, kā noteikt, kurš izmērs ir pareizais Tavam bērnam, ir pēc viņu kājas iekšpuses garuma. Apskati mūsu noderīgo kājas iekšpuses mērījumu tabulu zemāk.

Mans bērns vēl nav 2 gadus vecs, vai viņš tiešām varēs ar to braukt?

JĀ! Ja Tavs bērns staigā kā čempions, viņš var arī braukt ar Strider riteni! ASV patentētais dizains piedāvā perfektu zema sēdekļa, zema smaguma centra un neliela svara kombināciju, ļaujot pat vismazākajiem veiksmīgi braukt. Bērns vēl nestaigā? Nav problēmu. Strider Baby Bundle iepazīstina rāpojošus mazuļus ar brīnišķīgo riteņbraukšanas pasauli. Tas pat palīdz attīstīt viņu pamat muskuļus un telpas apzināšanos. Iespaidīgi, vai ne?

Vai riepas ir plastmasas? Putu? Nepumpējamas?

Šo jautājumu mums uzdod visu laiku. Visiem Strider 12 collu modeļiem (Classic, Sport un Pro) riepas izgatavotas no EVA polimēra, kam ir divas galvenās priekšrocības. Pirmkārt, tās ir īpaši vieglas un tādēļ – viegli kontrolējamas. Pavisam nopietni, šīs riepas ir uz pusi vieglākas, nekā ar gaisu pumpējamās riepas ar riepas kameru. Otrkārt, un vecākiem ļoti pa prātam ir fakts, ka tām nav nepieciešama NEKĀDA APKOPE. Tās NEKAD nezaudēs spiedienu, nekad nebūs jāpārbauda – vienkārši ņem un brauc!

Strider 14x, 16, un 20 Sport riteņi ir aprīkoti ar parastajām riepām, kuras vajadzēs pumpēt ar gaisu. Uz katras Strider riepas sāna Tu atradīsi informāciju ar visiem nepieciešamajiem pumpēšanas parametriem.

Cik augstam vajadzētu būt sēdeklim?

Kad sēdeklis ir pareizajā augstumā, bērns sēž uz sēdekļa ar pilnām pēdām pie zemes un ar nedaudz ieliektiem ceļiem. Ja tiek plānots ilgs izbrauciens uz līdzenas virsmas, sēdeklis var būt nedaudz augstāks. Šķēršļiem, trikiem un braukšanai pa nelīdzenu virsmu sēdeklim vajadzētu būt noregulētam tādā augstumā, lai ceļi būtu nedaudz ieliekti.

Cik augstiem vajadzētu būt stūres rokturiem?

Stūres rokturiem vajadzētu būt uz viszemāko iestatījumu bērniem vecumā no 6 līdz 24 mēnešiem, uz vidējo iestatījumu bērniem vecumā no 36 līdz 48 mēnešiem un uz augstāko iestatījumu sākot ar 48 mēnešiem. Parasti stūres rokturiem vajadzētu būt vienā augstumā ar bērna rumpja vidusdaļu. Vecākiem/lielākiem bērniem, kuri joprojām lieto Strider riteni, bet jau sāk to pāraugt, mēs piedāvājam arī XL stūres rokturus.