w

h

s

Izpārdošana!
Prece ir noliktavā!
Ātra piegāde

Strider 14x Sport

3 - 6 gadi

Original price was: 279.99€.Current price is: 249.99€.

Piegāde: 2-5 darba dienas

Riteņa izmērs

14"

Clear

DAUDZUMS

Nopirkt pedāļu komplektu jūs varat šeit

***Pedāļu komplekts nav iekļauts***

***Pedāļu komplekts nav iekļauts***
Kurš velosipēds der vislabāk?

Tūlītēji panākumi. Tas ir tas, ko mēs vēlamies, lai bērni piedzīvotu uz Strider 14x Sport. Mēs esam apkopojuši visas nepieciešamās sastāvdaļas, lai sniegtu Tavai atvasei pārliecību par pāriešanu no līdzsvara riteņa uz pedāļu mīšanu pēc iespējas ātrāk. Kāpēc? Jo panākumi, kurus tavs bērns piedzīvo, braucot ar Strider, paliks ar bērnu visu mūžu. Bērni visā pasaulē mācās braukt ar 14x Sport. Pārliecība un brīvība, kas nāk ar mācīšanos mīt riteņa pedāļus, paceļ viņus tādā fantastsfēras līmenī, par kura eksistenci viņi pat nebija nojautuši. Turklāt, vecākiem ir iespēja redzēt, kā viņu bērns aug un attīstās viņu acu priekšā. Diezgan vienreizēji, vai ne? 14x no sākuma ir līdzsvara ritenis, kas palīdz bērniem, kuri vai nu iepriekš nav bijuši uz riteņa vai arī tādiem, kuri ir pieredzējušu Strider braucēji, nostiprināt pārliecību un līdzsvara spējas uz lielāka riteņa. Kad tavs mazais braucējs ir gatavs mīt pedāļus, vienkārši pievieno Easy-Ride pedāļu pārveidošanas komplektu un VOILÁ! Tev ir visērtāk regulējamais, visneatkārtojamākais pedāļu ritenis pasaulē. Un tas vēl nav viss. Ja tavs mazais dubultnieks aug ātrāk nekā sēnes pēc lietus, regulējamais sēdeklis un stūres rokturi pielāgosies bērniņam un derēs ilgāk. 14x pārvēršana no līdzsvara riteņa pedāļu ritenī ir pavisam vienkārša (mēs pat esam pievienojuši uzgriežņa atslēgu, ar ko ieskrūvēt vienīgo skrūvi). Tagad Tavs bērns min pedāļus pa rajonu un domā, ka tu esi supervaronis, jo uzdāvināji bērnam 14x. Bērni apzinās savas prasmes un brīvību ar jaunatklātu pārliecību un piedzīvojumu meklēšanas kāri. Un tagad visiem taviem kaimiņiem ir uz ko tiekties kā vecākiem. Jā, mēs to saucam par panākumu bērnu audzināšanā.

1Rāmis

Frame and Fork: Steel
Maximum Rider Weight: 36 kg (80 lbs.)
Weight: Bike without Pedal Kit 5.7 kg (12.5 lbs.)

2Stūres rokturi

Handlebar: Strider Custom 22.2 mm, 68 mm rise, 25.4 mm mount, 4° backsweep/ 4° upsweep
Grips: Strider Custom 22.2 mm
Stem: Strider Custom Alloy/Steel, 25.4 mm Bar Mount
Head Set: Strider Custom Polymer
Steering Clamp: Binder Clamp (5 mm Wrench Adjustable)

3Sēdeklis

Seat Height: 38-55 cm (15-22 in.)
Seat Clamp: Easy Adjust Lever Clamp (No-Tool Adjustment)
Seat: Strider Custom Performance Saddle
Seatpost: 22.2 mm x 293 mm

4Riteņi

Tubes: Schrader Valve Air Tube
Tires: 14” x 1.75” All-Purpose Tires
Wheels: Alloy Rims and Hubs, Chrome Spokes

5Kāju balsts

Footrest: Included

6FULL SPECS

7Pedal Kit

Weight of Bike with Pedal Kit 6.9 kg

jooksuratta suurused

Kas ir Strider ritenis?

Tas ir tikai pats stilīgākais līdzsvara ritenis, kāds vien nopērkams mazuļiem! Strider riteņi ir būvēti tā, lai tie iemācītu mazuļiem vispirms noturēt līdzsvaru. Strider līdzsvara ritenis dod mazulim, kurš nesen iemācījies staigāt, pārliecību par sevi. Ja Tavs bērns māk staigāt, viņš var arī braukt ar Strider!

Kādu modeli vislabāk iegādāties?

Tas ir labs jautājums. Ir tik daudz variantu! Mēs piedāvājam vairākus modeļus bērniem vecumā no 6 mēnešiem līdz 7 gadiem:

12 Sport 2-in-1 šūpuļritenis - paredzēts mazuļiem, kuriem nepieciešama jautrība un brīvība. Šis ir lielisks veids, kā iepazīstināt savu bērnu ar riteni. (6 mēneši – 5 gadi)

12 Pro 2-in-1 šūpuļritenis – alumīnija rāmis kombinācijā ar šūpošanos. Perfekts topošajiem sacensību braucējiem un augstas veiktspējas faniem. (6 mēneši – 5 gadi)

12 Classic – neļauj tā vienkāršībai Tevi apmuļķot. Strider Classic ir prasmes veicinošs, pārliecību veicinošs, budžetam draudzīgs modelis. (Vecums: 18 mēneši līdz 3 gadi)

12 Sport – vai Tu meklē vairāk opciju, nekā iespējams saskaitīt? Iepazīsties ar riteni, kas satricināja pasauli. Ne bez iemesla šis ir mūsu populārākais modelis. (Vecums: 18 mēneši līdz 5 gadi)

12 Pro – veiktspēja un pilnība šajā Pro alumīnija rāmī. Šis ir mūsu izsmalcinātākais modelis, un tas ir gatavs piedalīties sacensībās tikko kā tiek izsaiņots no iepakojuma. (Vecums: 18 mēneši līdz 5 gadi)

14x Sport – tūlītēji panākumi braukšanā? Pie tā arī ir piestrādāts. 14x sākumā var tikt lietots kā līdzsvara ritenis. Pēc tam, ar nelielu Easy-Ride pedāļu pārveidošanas komplekta palīdzību, var tikt pārveidots par bērna pirmo pedāļu riteni. Šis ir vislabākais ritenis bērniem, kas vēlas pāriet uz pedāļiem. (Vecums 3 gadi līdz 7 gadi)

Kādu izmēru man izvēlēties?

Pieejami 12, 14, 16 un 20 collu Strider riteņu modeļi (cipars ir riteņa diametrs collās). Vislabākais veids, kā noteikt, kurš izmērs ir pareizais Tavam bērnam, ir pēc viņu kājas iekšpuses garuma. Apskati mūsu noderīgo kājas iekšpuses mērījumu tabulu zemāk.

Ritenim nav pedāļu? Kā tas tiek darbināts? Kā to var apstādināt?

Bērni liek kājas pie zemes un atsperas, gluži tāpat kā Freds Flinstons. Šādā veidā bērna kājas atspēriens ir visstiprākais, nevis cenšoties mīt pedāļus uz īsiem kloķiem. Uz Strider līdzsvara riteņa var braukt ātrāk un vieglāk manevrēt nelīdzenus ceļus un slīpumus, nekā uz riteņa ar pedāļiem.

Apstāšanās ir tik pat viegla kā braukšanas uzsākšana: bērns vienkārši noliek kāju pie zemes. Jau pieredzējušiem braucējiem mēs piedāvājam arī papildu iespēju bremzēt ar pēdas bremzi. Šo bremzi mēs neiesakām bērniem jaunākiem par 3 – 4 gadiem. Pavisam maziem braucējiem vienkāršība ir visu panākumu atslēga. Tas ir tas, ko mēs cenšamies panākt: saglabāt vienkāršību.

Vai riepas ir plastmasas? Putu? Nepumpējamas?

Šo jautājumu mums uzdod visu laiku. Visiem Strider 12 collu modeļiem (Classic, Sport un Pro) riepas izgatavotas no EVA polimēra, kam ir divas galvenās priekšrocības. Pirmkārt, tās ir īpaši vieglas un tādēļ – viegli kontrolējamas. Pavisam nopietni, šīs riepas ir uz pusi vieglākas, nekā ar gaisu pumpējamās riepas ar riepas kameru. Otrkārt, un vecākiem ļoti pa prātam ir fakts, ka tām nav nepieciešama NEKĀDA APKOPE. Tās NEKAD nezaudēs spiedienu, nekad nebūs jāpārbauda – vienkārši ņem un brauc!

Strider 14x, 16, un 20 Sport riteņi ir aprīkoti ar parastajām riepām, kuras vajadzēs pumpēt ar gaisu. Uz katras Strider riepas sāna Tu atradīsi informāciju ar visiem nepieciešamajiem pumpēšanas parametriem.

Cik augstam vajadzētu būt sēdeklim?

Kad sēdeklis ir pareizajā augstumā, bērns sēž uz sēdekļa ar pilnām pēdām pie zemes un ar nedaudz ieliektiem ceļiem. Ja tiek plānots ilgs izbrauciens uz līdzenas virsmas, sēdeklis var būt nedaudz augstāks. Šķēršļiem, trikiem un braukšanai pa nelīdzenu virsmu sēdeklim vajadzētu būt noregulētam tādā augstumā, lai ceļi būtu nedaudz ieliekti.

Cik augstiem vajadzētu būt stūres rokturiem?

Stūres rokturiem vajadzētu būt uz viszemāko iestatījumu bērniem vecumā no 6 līdz 24 mēnešiem, uz vidējo iestatījumu bērniem vecumā no 36 līdz 48 mēnešiem un uz augstāko iestatījumu sākot ar 48 mēnešiem. Parasti stūres rokturiem vajadzētu būt vienā augstumā ar bērna rumpja vidusdaļu. Vecākiem/lielākiem bērniem, kuri joprojām lieto Strider riteni, bet jau sāk to pāraugt, mēs piedāvājam arī XL stūres rokturus.

Kuru pedāļu riteni Jūs ieteiktu kā pirmo riteni?

Strider 14x Sport! Pilnīgi noteikti, nav labāka veida, kā iemācīt savam bērnam mīt pedāļus, kā uz 14x Sport

Ko man darīt – mans bērns ir pietiekami liels, lai sāktu mīt pedāļus, bet nevēlas pārtraukt braukt ar Strider?

Bērni domā tikai par to, kā LABI PAVADĪT LAIKU. Pāriešana uz JEBKURU pedāļu riteni ir liela izmaiņa, jo pārsvarā visi pedāļu riteņi ir divas līdz trīs reizes smagāki par Strider. Ar vairums pedāļu riteņiem iespējams braukt tikai pa līdzenām, gludām virsmām. Tas nav salīdzināms ar došanos piedzīvojumu meklēšanā uz visurgājēja Strider riteņa. Mēs iesakām piedāvāt bērnam abus variantus un ļaut viņam izvēlēties. Atceries, ka visas uz Strider apgūtās prasmes un laiks, kas pavadīts uz tā, vēlāk tiks likts lietā pedāļu riteņa braukšanā. Tāpēc, nesteidzies, nedomā, ka Tavs bērns atpaliek no pārējiem. Tad, kad pedāļu ritenis Tavam bērnam šķitīs interesantāks, viņš pats uz to pāries. Bet līdz tam brīdim, iedrošini savu bērnu braukt un labi pabadīt laiku uz vienalga kura riteņa viņi izvēlas. Tādēļ mēs esam izbūvējuši 14x Sport kā līdzsvara riteni, kas pārvēršas par pedāļu riteni. Pāris minūšu laikā to var pārvērst atpakaļ līdzsvara ritenī un Tavs bērns var baudīt riteni abējādi.