w

h

s

Prece ir noliktavā!
Ātra piegāde

Strider 12 Sport

18 mēneši - 5 gadi

159.99

Piegāde: 2-5 darba dienas

Riteņa izmērs

12"

Clear

DAUDZUMS

Mēs uzskatām, ka bērni jāaudzina tā, lai viņi būtu izcili visās dzīves jomās un, lai viņiem vienmēr būtu drosme risināt visu, kas stājas ceļā. Tādēļ Strider 12 Sport līdzsvara ritenis ir kļuvis par vispiemērotāko braucamo pat 18 mēnešus veciem bērniem. Tavs mazulis ar savām mazajām kājiņām ir gatavs braukt, viņš slāpst pēc brīvības un alkst piedzīvojumus. Sniedz savam bērnam riteni, kas strauji gūst popularitāti visā pasaulē un iedrošina viņu izjust braukšanas prieku, vienlaicīgi attīstot pārliecību un koordināciju, pat pirms viņš izaudzis no autiņbiksītēm. Sport ir mūsu vislabākais, visaptverošākais modelis. Mini stūres rokturi palīdz mazām, cimdiņos ietērptām rociņām pārņemt kontroli, tas padara šo slaido, jaudīgo un izturīgo riteni par vērtīgu pirkumu. Tas ir viens no iemesliem, kādēļ šis ir mūsu populārākais produkts. 12 Sport ir perfekts ritenis, kas vadīs tavu mazuli no pirmā soļu speršanas līdz lieliem, spēcīgiem soļiem uz līdzsvara riteņa, un tev pat nebūs jāmeklē savus darbarīkus (sēdeklis un stūres rokturi regulējami bez rīkiem, riepas nekad nav jāpumpē).Strider Sport sēdekļa augstums ir 30-48 cm, tas ir piemērots bērniem ar kājas iekšpuses mērījumu 30-51 cm. Mīkstais, polsterētais sēdeklis un papildus garā sēdekļa stute nodrošinās Strider riteņa izmantošanu vēl daudzus gadus. Nerunājot par garlaicīgām tehniskām lietām, šis ir ritenis, kurš iepazīstina bērnus ar brīvību, spēku un atbildību, ko sniedz braukšana. Tagad Tavam bērnam ir spēks tikt līdzi saviem vecākiem, dodoties kopīgos braucienos. Ratiņi vairs nav vajadzīgi. Tās muļķīgās bērnu siksniņas arī vairs nav vajadzīgas. Tavs bērns var piedzīvot patiesi brīnišķīgo brīvību, ko sniedz Strider ģimene. Sekojot mūsu misijai padarīt bērnus par satriecošiem cilvēkiem, mēs pat esam izveidojuši Oficiālo Strider ’Iemācies braukt’ rokasgrāmatu, kas pieejama tiešsaistē ikvienam, kas reģistrē sava bērna Strider riteni. Kļūsti par savas atvases lielāko fanu ar labāko riteni, kāds atrodams.

Kurš velosipēds der vislabāk?

1Rāmis

Tērauda rāmis
Samontēta riteņa svars: 3.0 kg
Montēšanai nav nepieciešami rīki
Pilnībā regulējams ar viegli regulējamām spailēm
7 krāsas: zils, zaļš, rozā, sarkans, oranžs, dzeltens un melns
Maks. braucēja svars: 27 kg

2Stūres rokturi

Stūres augstums: 46 - 56 cm
Mini satvēruma stūre ar drošības spilventiņu

3Sēdeklis

Sēdekļa augstums: 28 - 48 cm
Iekļauts viens ergonomiski polsterēts sēdeklis
Iekļautas standarta un XL sēdekļa stutes

4Riteņi

Īpaši viegla lējuma riteņi ar gultņiem slēgtā kārtridžā, kam nav nepieciešama nekāda regulāra apkope un nepumpējamas putu gumijas 12 collu riepas

5Kāju balsts

Iebūvēti kāju balsti

6Pilns tehniskais apraksts

Piemērotība, ņemot vērā kājas iekšpuses garumu un vecumu (JĀATBILST ABIEM PARAMETRIEM):
Piemērots bērniem ar 31-51 cm kājas iekšpuses garumu
Vecums: 18 mēneši līdz 5 gadi

jooksuratta suurused

Kas ir Strider ritenis?

Tas ir tikai pats stilīgākais līdzsvara ritenis, kāds vien nopērkams mazuļiem! Strider riteņi ir būvēti tā, lai tie iemācītu mazuļiem vispirms noturēt līdzsvaru. Strider līdzsvara ritenis dod mazulim, kurš nesen iemācījies staigāt, pārliecību par sevi. Ja Tavs bērns māk staigāt, viņš var arī braukt ar Strider!

Kādu modeli vislabāk iegādāties?

Tas ir labs jautājums. Ir tik daudz variantu! Mēs piedāvājam vairākus modeļus bērniem vecumā no 6 mēnešiem līdz 7 gadiem:

12 Sport 2-in-1 šūpuļritenis - paredzēts mazuļiem, kuriem nepieciešama jautrība un brīvība. Šis ir lielisks veids, kā iepazīstināt savu bērnu ar riteni. (6 mēneši – 5 gadi)

12 Pro 2-in-1 šūpuļritenis – alumīnija rāmis kombinācijā ar šūpošanos. Perfekts topošajiem sacensību braucējiem un augstas veiktspējas faniem. (6 mēneši – 5 gadi)

12 Classic – neļauj tā vienkāršībai Tevi apmuļķot. Strider Classic ir prasmes veicinošs, pārliecību veicinošs, budžetam draudzīgs modelis. (Vecums: 18 mēneši līdz 3 gadi)

12 Sport – vai Tu meklē vairāk opciju, nekā iespējams saskaitīt? Iepazīsties ar riteni, kas satricināja pasauli. Ne bez iemesla šis ir mūsu populārākais modelis. (Vecums: 18 mēneši līdz 5 gadi)

12 Pro – veiktspēja un pilnība šajā Pro alumīnija rāmī. Šis ir mūsu izsmalcinātākais modelis, un tas ir gatavs piedalīties sacensībās tikko kā tiek izsaiņots no iepakojuma. (Vecums: 18 mēneši līdz 5 gadi)

14x Sport – tūlītēji panākumi braukšanā? Pie tā arī ir piestrādāts. 14x sākumā var tikt lietots kā līdzsvara ritenis. Pēc tam, ar nelielu Easy-Ride pedāļu pārveidošanas komplekta palīdzību, var tikt pārveidots par bērna pirmo pedāļu riteni. Šis ir vislabākais ritenis bērniem, kas vēlas pāriet uz pedāļiem. (Vecums 3 gadi līdz 7 gadi)

Kādu izmēru man izvēlēties?

Pieejami 12, 14, 16 un 20 collu Strider riteņu modeļi (cipars ir riteņa diametrs collās). Vislabākais veids, kā noteikt, kurš izmērs ir pareizais Tavam bērnam, ir pēc viņu kājas iekšpuses garuma. Apskati mūsu noderīgo kājas iekšpuses mērījumu tabulu zemāk.

Mans bērns vēl nav 2 gadus vecs, vai viņš tiešām varēs ar to braukt?

JĀ! Ja Tavs bērns staigā kā čempions, viņš var arī braukt ar Strider riteni! ASV patentētais dizains piedāvā perfektu zema sēdekļa, zema smaguma centra un neliela svara kombināciju, ļaujot pat vismazākajiem veiksmīgi braukt. Bērns vēl nestaigā? Nav problēmu. Strider Baby Bundle iepazīstina rāpojošus mazuļus ar brīnišķīgo riteņbraukšanas pasauli. Tas pat palīdz attīstīt viņu pamat muskuļus un telpas apzināšanos. Iespaidīgi, vai ne?

Ritenim nav pedāļu? Kā tas tiek darbināts? Kā to var apstādināt?

Bērni liek kājas pie zemes un atsperas, gluži tāpat kā Freds Flinstons. Šādā veidā bērna kājas atspēriens ir visstiprākais, nevis cenšoties mīt pedāļus uz īsiem kloķiem. Uz Strider līdzsvara riteņa var braukt ātrāk un vieglāk manevrēt nelīdzenus ceļus un slīpumus, nekā uz riteņa ar pedāļiem.

Apstāšanās ir tik pat viegla kā braukšanas uzsākšana: bērns vienkārši noliek kāju pie zemes. Jau pieredzējušiem braucējiem mēs piedāvājam arī papildu iespēju bremzēt ar pēdas bremzi. Šo bremzi mēs neiesakām bērniem jaunākiem par 3 – 4 gadiem. Pavisam maziem braucējiem vienkāršība ir visu panākumu atslēga. Tas ir tas, ko mēs cenšamies panākt: saglabāt vienkāršību.

Vai riepas ir plastmasas? Putu? Nepumpējamas?

Šo jautājumu mums uzdod visu laiku. Visiem Strider 12 collu modeļiem (Classic, Sport un Pro) riepas izgatavotas no EVA polimēra, kam ir divas galvenās priekšrocības. Pirmkārt, tās ir īpaši vieglas un tādēļ – viegli kontrolējamas. Pavisam nopietni, šīs riepas ir uz pusi vieglākas, nekā ar gaisu pumpējamās riepas ar riepas kameru. Otrkārt, un vecākiem ļoti pa prātam ir fakts, ka tām nav nepieciešama NEKĀDA APKOPE. Tās NEKAD nezaudēs spiedienu, nekad nebūs jāpārbauda – vienkārši ņem un brauc!

Strider 14x, 16, un 20 Sport riteņi ir aprīkoti ar parastajām riepām, kuras vajadzēs pumpēt ar gaisu. Uz katras Strider riepas sāna Tu atradīsi informāciju ar visiem nepieciešamajiem pumpēšanas parametriem.

Cik augstam vajadzētu būt sēdeklim?

Kad sēdeklis ir pareizajā augstumā, bērns sēž uz sēdekļa ar pilnām pēdām pie zemes un ar nedaudz ieliektiem ceļiem. Ja tiek plānots ilgs izbrauciens uz līdzenas virsmas, sēdeklis var būt nedaudz augstāks. Šķēršļiem, trikiem un braukšanai pa nelīdzenu virsmu sēdeklim vajadzētu būt noregulētam tādā augstumā, lai ceļi būtu nedaudz ieliekti.

Kad vislabāk sākt lietot XL sēdekļa stuti?

Tas atkarīgs no tā, cik vecs ir Tavs bērns un kāds ir viņa kājas iekšējais garums. Parasti bērni sāk izmantot XL sēdekļa stuti apmēram 3 ½ gadu vecumā. Sēdekļa augstums ar XL sēdekļa stuti Strider riteņiem ir 41-48 cm.

Cik augstiem vajadzētu būt stūres rokturiem?

Stūres rokturiem vajadzētu būt uz viszemāko iestatījumu bērniem vecumā no 6 līdz 24 mēnešiem, uz vidējo iestatījumu bērniem vecumā no 36 līdz 48 mēnešiem un uz augstāko iestatījumu sākot ar 48 mēnešiem. Parasti stūres rokturiem vajadzētu būt vienā augstumā ar bērna rumpja vidusdaļu. Vecākiem/lielākiem bērniem, kuri joprojām lieto Strider riteni, bet jau sāk to pāraugt, mēs piedāvājam arī XL stūres rokturus.

Ko man darīt – mans bērns ir pietiekami liels, lai sāktu mīt pedāļus, bet nevēlas pārtraukt braukt ar Strider?

Bērni domā tikai par to, kā LABI PAVADĪT LAIKU. Pāriešana uz JEBKURU pedāļu riteni ir liela izmaiņa, jo pārsvarā visi pedāļu riteņi ir divas līdz trīs reizes smagāki par Strider. Ar vairums pedāļu riteņiem iespējams braukt tikai pa līdzenām, gludām virsmām. Tas nav salīdzināms ar došanos piedzīvojumu meklēšanā uz visurgājēja Strider riteņa. Mēs iesakām piedāvāt bērnam abus variantus un ļaut viņam izvēlēties. Atceries, ka visas uz Strider apgūtās prasmes un laiks, kas pavadīts uz tā, vēlāk tiks likts lietā pedāļu riteņa braukšanā. Tāpēc, nesteidzies, nedomā, ka Tavs bērns atpaliek no pārējiem. Tad, kad pedāļu ritenis Tavam bērnam šķitīs interesantāks, viņš pats uz to pāries. Bet līdz tam brīdim, iedrošini savu bērnu braukt un labi pabadīt laiku uz vienalga kura riteņa viņi izvēlas. Tādēļ mēs esam izbūvējuši 14x Sport kā līdzsvara riteni, kas pārvēršas par pedāļu riteni. Pāris minūšu laikā to var pārvērst atpakaļ līdzsvara ritenī un Tavs bērns var baudīt riteni abējādi.